juni 2020
vr 05 juni
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 4 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

vr 05 juni 11:00 t/m zo 07 juni 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 3 (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Vasna van Haalen

de Bron

za 06 juni
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 3 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

ma 08 juni
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 4 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

di 09 juni
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 3 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 10 juni 17:30 t/m zo 14 juni 16:00

growing in love together 2019-2020-module 5 (training growing in love together 2019-2020)

Vasumati Hancock

de Bron

vr 12 juni
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-3 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 12 juni
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema 2020-2 (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 18 juni 11:00 t/m zo 21 juni 17:00

lichaamsbewustzijn en aanraken (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Avrati Nijhof Vasna van Haalen

de Bron

wo 24 juni
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 3 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

do 25 juni 10:30 t/m zo 28 juni 16:00

module 2 traumaheling baby's en peuters (training traumaheling voor baby's en peuters)

Sarito Fuhrmann-Bailes

de Bron

vr 26 juni 11:00 t/m zo 28 juni 17:00

gespreksvoering en lichaamstaal (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Marlene Koekkoek

Smalhoorn

september 2020
wo 02 sept 11:00 t/m zo 06 sept 17:00

primal: je oorsprong (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

wo 02 sept 18:00 t/m zo 06 sept 16:00

essence retreat 'the guidance' 2020 (essence retreat 'the guidance' - de innerlijke gids)

Samarona Buunk

Smalhoorn

vr 04 sept 10:30 t/m zo 06 sept 17:00

korte training werken met jongeren 2020 (korte training: werken met jongeren)

Sandipa Restrepo

Aumm Instituut

ma 07 sept
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 6 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

di 08 sept
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 4 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 10 sept 11:00 t/m zo 13 sept 17:00

familie-opstellingen (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

vr 11 sept
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-5 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 11 sept
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema 2020-3 (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

za 12 sept
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 5 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

ma 14 sept 10:00 t/m di 15 sept 17:30

EMDR 2020 (korte training in de behandelmethode EMDR )

John Martinus

Aumm Instituut

wo 16 sept 20:00 t/m zo 20 sept 16:00

2020-gezonde grenzen en contact (korte training: gezonde grenzen en contact)

Anando Würzburger

de Bron

za 19 sept
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 4 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 25 sept 18:00 t/m zo 27 sept 17:00

introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan (introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan)

Sajid van Waveren Sudasi Joosse

Smalhoorn

wo 30 sept
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 4 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

oktober 2020
di 06 okt
10:00 - 16:00

meditatie en meer (meditatie en meer)

Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 09 okt 11:00 t/m zo 11 okt 17:00

superego en familiestem (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

wo 14 okt 18:00 t/m zo 18 okt 16:00

module 3 traumaheling baby's en peuters (training traumaheling voor baby's en peuters)

Sarito Fuhrmann-Bailes

de Bron

vr 16 okt 11:00 t/m zo 18 okt 17:00

volwassene en innerlijk kind (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

Smalhoorn

wo 21 okt
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 5 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 21 okt 17:30 t/m zo 25 okt 16:00

growing in love together 2019-2020-module 4 (training growing in love together 2019-2020)

Samarona Buunk

de Bron

do 29 okt 11:00 t/m zo 01 nov 17:00

innerlijke man, innerlijke vrouw (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

november 2020
di 03 nov
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 6 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

wo 04 nov 18:00 t/m zo 08 nov 16:00

disidentificatie en vrijheid (disidentificatie en vrijheid)

Michael Mokrus

de Bron

vr 06 nov 11:00 t/m zo 08 nov 17:00

'man!' blok 1 - broederschap (man! terug naar je mannelijke essentie)

Auke Shiven Oostra Han Vriens

Smalhoorn

za 07 nov
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 5 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

do 12 nov 11:00 t/m zo 15 nov 17:00

de weg uit trauma (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Vasna van Haalen

de Bron

vr 13 nov 18:00 t/m zo 15 nov 17:00

praktijkmodule psychopathologie (praktijkmodule psychopathologie)

Marlene Koekkoek

Aumm Instituut

ma 16 nov
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 7 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

ma 16 nov 18:00 t/m wo 18 nov 17:00

werken met PRT in je praktijk (werken met PRT in je praktijk)

Vasna van Haalen

de Bron

wo 18 nov
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 6 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 19 nov
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 5 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

do 19 nov 11:00 t/m zo 22 nov 17:00

primal intensive: dé Aumm basisworkshop (primal intensive: dé Aumm basisworkshop)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

vr 20 nov 18:00 t/m zo 22 nov 17:00

familie- en systeemopstellingen - 2 daagse workshop (familie- en LIP-opstellingen - 2 daagse workshop)

Jan Bosma

de Bron

do 26 nov 11:00 t/m zo 29 nov 17:00

neo-primal: je oorsprong als jongen of meisje (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

december 2020
do 03 dec
10:00 - 17:30

supervisiedag met Ramateertha (supervisiedag familie opstelingen met Ramateertha)

Ramateertha Doetsch

Aumm Instituut

do 03 dec 20:00 t/m zo 06 dec 16:00

familie-opstellingen met Ramateertha (familie-opstellingen 3 daagse met Ramateertha)

Ramateertha Doetsch

Aumm Instituut

vr 11 dec 11:00 t/m zo 13 dec 17:00

projecties: ik en de ander (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

ma 14 dec
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-6 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

ma 14 dec
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema 2020-4 (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 17 dec 18:00 t/m zo 20 dec 16:30

2020- dissociatie en hechting (basistraining Primal Somatic Traumahealing 2020)

Marlene Koekkoek

de Bron

zo 20 dec 18:00 t/m vr 25 dec 15:00

open kerst workshop 'vier het leven!' (kerst-workshop 'vier het leven!')

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

maart 2021
wo 03 mrt 2021 11:00 t/m zo 07 mrt 2021 17:00

warm-waterrebirthing en integratie (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Ina Cruiming Vasna van Haalen

de Bron

vr 12 mrt 2021 11:00 t/m zo 14 mrt 2021 17:00

'man!' blok 3 - leiderschap (man! terug naar je mannelijke essentie)

Auke Shiven Oostra Han Vriens

Smalhoorn

ma 15 mrt 2021 20:00 t/m wo 17 mrt 2021 17:00

praktijkmodule je eigen praktijk (praktijkmodule je eigen praktijk)

Jan Bosma

de Bron

do 18 mrt 2021 11:00 t/m zo 21 mrt 2021 17:00

karakterstructuren (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

wo 24 mrt 2021 18:00 t/m zo 28 mrt 2021 16:00

essence retreat 'the guidance' 2020 (essence retreat 'the guidance' - de innerlijke gids)

Samarona Buunk

de Bron

vr 26 mrt 2021 11:00 t/m zo 28 mrt 2021 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 3 (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Smalhoorn

wo 31 mrt 2021 11:00 t/m zo 04 apr 2021 17:00

primal: je oorsprong (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

september 2021
wo 01 sept 2021 18:00 t/m zo 05 sept 2021 16:00

het sociale zenuwstelsel (het sociale zenuwstelsel)

Michael Mokrus

de Bron

vr 03 sept 2021 11:00 t/m zo 05 sept 2021 17:00

superego en familiestem (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Smalhoorn

do 09 sept 2021 11:00 t/m zo 12 sept 2021 17:00

warm-waterrebirthing en integratie (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

vr 10 sept 2021 11:00 t/m zo 12 sept 2021 16:00

bellen met je binnenwereld! workshop voor jongeren (bellen met je binnenwereld! workshop voor jongeren)

Sandipa Restrepo

Smalhoorn

do 16 sept 2021 11:00 t/m zo 19 sept 2021 17:00

innerlijke man, innerlijke vrouw (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron